• Rok szkolny

• konkurs · regionalny · 2023/2024
        • Natalia Bukato, Sara Marcinkowska i Matylda Zagórska

• tenis stołowy · regionalny · 2023/2024
        • Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach wojewódzkich Igrzysk Dzieci
        • Lidia Masiulaniec-Kośmińska, Oliwia Pąsiek, Lena Martusiewicz, Matylda Zagórska, Natalia Szałkiewicz, Alisa Lauersdorf, Natalia Bukato , Zofia Nosek, Maja Dębowska, Lena Lenkiewicz

• I miejsce kl. IV-VI
        • Sztafetowe Biegi Przełajowe · regionalny · 2023/2024
        • Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Jest to jedna z konkurencji rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej, nad którymi pieczę sprawuje WSZS w Szczecinie.
        • Marta Styburska, Michalina Masiulaniec-Kośmińska, Zofia Miazga, Ksenia Lis-Świętek, Zuzanna Capek, Zuzanna Balińska, Lena Kowalik, Zuzanna Glinda, Julia Piętka, Alisea Szundryk

• I miejsce dziewczęta kl.VII-VIII
        • Sztafetowe Biegi Przełajowe · regionalny · 2023/2024
        • Kacper Miazga, Michał Chylińsk, Brunon Kubacki, Johennes Kurth, Kacper Staniec, Hubert Pietrasik, Hubert Nowakowski, Adam Tylka, Szymon Dzwonek, Marcel Komarański

• I miejsce chłopcy kl.VII-VIII
        • Sztafetowe Biegi Przełajowe · regionalny · 2023/2024
        • Olaf Kiarszys, Filip Biliński, Gracjan Pawełczak, Wojciech Oniszczuk, Julian Stoiński, Szymon Romanowski, Mateusz Szałkiewicz, Jan Laskowski, Adam Chwaliński, Jakub Mikołajczyk, rez. Bartosz Warec

• II miejsce chłopcy kl. IV-VI
    • lokalny

• Natalia Bukato i Matylda Zagórska

• I miejsce kat. kl. VI
        • Iga Kowalik i Sara Marcinkowska

• III miejsce kat. kl. VI
        • Martyna Rybnicka, Zofia Miazga i Zuzanna Capek

• Lena Martusiewicz

• zawody sportowe · lokalny · 2023/2024
        • Gminny Drużynowy Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt i Chłopców w Ostrowicach w ramach szkolnych rozgrywek Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego. W zawodach rywalizowały reprezentacje z: SP1 Drawsko Pom., SP2 Drawsko Pom., SP Mielenko Drawskie i SP Ostrowice oraz SP Nętno. Uczniowie w 6-cio osobowych składach, rywalizowali ze sobą w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600 m dziewczęta i 900 m chłopcy.
        • Lidia Masiulaniec-Kośmińska

• III miejsce